EMILIN SVĚT

Obchodní podmínky

 1. 1.Úvodní Ustanovení
 2. Tyto obchodní podmínky upravují nákup VIP statusu a kreditů na Minecraft serveru provozovaném emilin-svet.cz.

 3. 2.Definice Pojmů
 4. Provozovatel: emilin-svet.cz, kontaktní email: [email protected].
  Uživatel: Osoba, která využívá služby serveru a/ nebo nakupuje virtuální produkty.
  Virtuální Produkty: VIP status a kredity na serveru.
  Server/Serveru: Minecraft server ve vlastnictví emilin-svet.cz a s ip adresou mc.emilin-svet.cz

 5. 3.Virtuální Produkty
 6. VIP status a kredity umožňují uživatelům získat výhody na serveru, jako jsou speciální výhody, funkce nebo přístup k exkluzivním oblastem. Tyto produkty jsou výhradně virtuální a nemají hodnotu mimo server. Nákup je nevratný, a před zakoupením je uživatel povinen se seznámit s veškerými podmínkami a pravidly týkajícími se virtuálních produktů.

 7. 4.Nákup Virtuálních Produktů a Správa Plateb
 8. 4.1. Proces Nákupu: Uživatel může zakoupit virtuální produkty prostřednictvím online platebního systému. Po úspěšném provedení platby budou virtuální produkty přidány k uživatelskému účtu na serveru.

  4.2. Platební Platforma: Pro zpracování plateb užíváme platební platformu Stripe. Všechny platby a platební údaje jsou spravovány a chráněny prostřednictvím Stripe, které je certifikováno jako PCI DSS Level 1 Service Provider. Pro více informací o bezpečnosti a ochraně osobních údajů ve vztahu k používání Stripe navštivte webové stránky Stripe.

  4.3. Bezpečnost Plateb: Všechny platební informace, jako jsou čísla kreditních karet, jsou šifrovány a zpracovány prostřednictvím platební brány Stripe. emilin-svet.cz nemá přístup k citlivým platebním informacím, které jsou poskytovány během procesu placení.

  4.4. Potvrzení Nákupu: Po dokončení nákupu bude uživateli zasláno potvrzení na e-mailovou adresu, kterou poskytl během procesu nákupu.

  4.5. Doba Připsání: Přidaní zakoupených virtuálních produktů na uživatelský účet může trvat až 24 hodin od okamžiku provedení platby.

 9. 5.Reklamace
 10. Reklamace nákupu virtuálních produktů je možná pouze v případě technické chyby během převodu produktů na uživatelský účet. Reklamaci je nutno podat do 14 dnů od nákupu spolu s důkazem o zakoupení a popisem problému. Provozovatel se zavazuje reklamaci vyřídit do 30 dní od jejího podání.

 11. 6.Ochrana Osobních Údajů
 12. Provozovatel se zavazuje chránit a zpracovávat osobní údaje uživatelů v souladu s platnou legislativou. Údaje budou využívány pro realizaci transakcí a komunikaci. Informace o zpracování a ochraně osobních údajů jsou uživatelům k dispozici na webové stránce provozovatele nebo na vyžádání prostřednictvím kontaktního e-mailu.

 13. 7.Odpovědnost
 14. Provozovatel neodpovídá za škody, které vzniknou využíváním serveru a virtuálních produktů. Uživatel souhlasí, že používá server a produkty na vlastní riziko a bez nároku na náhradu škod či jiných nákladů spojených s využíváním služeb serveru.

 15. 8.Závěrečná Ustanovení
 16. Provozovatel má právo kdykoli měnit obchodní podmínky. Tyto změny budou zveřejněny na webových stránkách a uživatel je povinen se s nimi seznámit před využíváním služeb serveru.

Copyright © 2023 Emilin-svet.cz • Nejsme spojeni s Mojang AB • Vytvořil DVEJN.eu